Sayfalar

25 Mayıs 2012 Cuma

Daldan dala bir yazı...

Biz bu aralar pek uğrayamıyoruz buralara ve sizlere.
İş yoğunluğu, büyüyen karın dolayısıyla oluşan yorgunluk sebebiyle.
Eve gider gitmez gün sonuna doğru hafif de olsa şişmiş olan ayaklarımı uzatıp dinleniyorum. Bilgisayarın başına pek oturma fırsatımız olmuyor.

Bu arada 26. haftamıza girdik artık.Ufaklık çok iyi, herşey yolunda, ikimizde sağlıklıyız çok şükür.
Fakat hala bir isim bulabilmiş değiliz.

Ablamız ise bu aralar çok heyecanlı, artık okulun son zamanları ve uzun zamandır çalıştıkları gösteriye az kaldı.Cumartesi günü gösterimiz ve mezuniyet törenimiz var.Sanırım ben O'ndan daha çok heyecanlıyım.

Ayrıca hava müsaade ederse bu pazar İzmir'e gidiyoruz.İlk önce çocuklarla birlikte Doğal Yaşam Parkını gezeceğiz, daha sonra istikamet İkea.Doğal Yaşam Parkından sonra İkea'da gezmek için ne kadar halimiz kalır bilmiyorum.İkea'dan ablamıza yatak alacağız , ayrıca ufaklıkların odasını düzenlemek için seçtiğim birkaç alınacak listesi var.Yavaş yavaş hazırlıklar başlayacak artık.

Şimdilik bu kadar.En kısa zamanda sık sık buralarda olabilmek ümidiyle....

Hayırlı Cumalar, sıcacık , GÜNEŞLİ haftasonları...


Aşağıdaki resim, Salı günü "Okul öncesi Eğitim Şenliklerinde" yaptıkları gösteriden....
 

3 yorum:

Bahar ve kızısı Yağmur dedi ki...

Doğal yaşam parkını merak ettim şimdi, İkea'da önce dinlen sonra gez ;) hamiş halinle çok yorulma... Ve küçük abla pek tatlı :D

BALLI LOKMAM dedi ki...

Ama biz sizi bekliyoruz:))))

Ayla dedi ki...

Çok yakışmış kıyafetleri çok,inşallah sorunsuz bir şekilde geçer gösterisi..26 hafta oldu mu dedim birden maşallah Allah sağlıkla tamamına erdirsin